SEO - Pozycjonowanie stronPozycjonowanie strony czy sklepu internetowego w Google to aktualnie standard i podstawowa usługa, którą musisz mieć by istnieć w Internecie.

Profesjonalnie realizowane działania SEO dają gwarancję wysokich pozycji na wiele fraz i długotwałego efektu.

Skuteczne działania zależne są od wielu czynników, którymi – jako agencja SEO – się zajmujemy.

Analiza treści i struktury strony pod kątem SEO

By pozycjonowanie stron internetowych było skuteczne w pierwszej kolejności poddamy wnikliwej analizie promowaną witrynę. Po zapoznaniu się ze szczegółami przedstawiamy plan optymalizacji strony pod kątem SEO. Zaproponujemy skuteczne rozwiązania, które pozwolą wyszukiwarkom podnieść ranking strony.

Optymalizacja SEO

Kolejny etap służy wprowadzaniu uzgodnionych poprawek i analizie ruchu na stronie. Korzystając z zaawansowanych narzędzi od Google dobieramy odpowiednie frazy kluczowe, którymi posługują się Klienci i odwiedzający witrynę. Na bieżąco obserwujemy wyniki analiz by jak najlepiej dobrać kampanie wspomagające pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie strony w Google

Poprawnie skonfigurowaną witrynę należy odpowiednio wypromować. Im większe zainteresowanie wywoła ona wśród użytkowników, tym wyżej wyświetlana będzie w wynikach Google. Nasza agencja SEO, korzystając z nowoczesnych rozwiązań, łączy te działania z reklamą na rzecz usług i produktów promowanych przez pozycjonowaną witrynę. Ta forma optymalizacji niesie za sobą nie tylko wysoki ranking w wyszukiwarce Google, ale też zwiększone zainteresowanie zawartością strony.

Lokalizacja

Pozycjonowanie strony w Google jest usługą, którą wykonujemy na terenie całego kraju. Jeśli jednak miejscem działalności jest Łódź lub Warszawa – zapraszamy do osobistego spotkania, na którym omówimy plan działania. Jako że często jesteśmy w terenie, prosimy o wcześniejszy kontakt. Osoby z innych regionów także zachęcamy do ustalenia szczegółów przez telefon.