Pozycjonowanie lokalne skierowane jest do firm działających w regionie, świadczących usługi na małym obszarze np. w mieście, województwie.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Decydując się na pozycjonowanie lokalne obejmujące zarówno wybrany region Polski, jak i Rosji, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Czech czy Austrii jesteś w stanie bez najmniejszego problemu dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów zamieszkujących bądź też przebywających we wskazanej lokalizacji.

Jak to zatem działa w praktyce?

Wyobraźmy sobie następującą sytuację. Jesteś w drodze na wakacje i będąc w pobliżu danego miasta postanawiasz zrobić sobie przerwę i zjeść smaczny posiłek w lokalnej restauracji. Naturalnie nie masz pojęcia, gdzie szukać dobrej restauracji w nowym, nieznanym Ci miejscu. Wyciągasz więc telefon i wpisujesz np. „restauracja obiady poznań”. Po chwili na liście wyników pojawią się restauracje zlokalizowane w pobliżu miejsca, w jakim aktualnie się znajdujesz. Na tym właśnie polega pozycjonowanie regionalne.

Co zyskujesz promując się lokalnie?

Zarówno pozycjonowanie w wybranym regionie Polski, jak i pozycjonowanie na wschodzie czy zachodzie Europy stanowi rodzaj niezwykle efektywnej promocji, która w widoczny sposób przysłuży się do osiągnięcia założonych celów biznesowych. Warto dodać, że nasza firma oferuje zarówno pozycjonowanie w Yandex (czyli wyszukiwarce powszechnie używanej w Rosji), jak i w Google. Jeśli więc interesuje Cię wypłynięcie ze swoją ofertą na szerokie wody to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci nabrać wiatru w żagle !