Pozycjonowanie lokalne skierowane jest do firm działających w regionie, świadczących usługi na małym obszarze np. w mieście, województwie. Niemniej jednak opisywaną usługę kierujemy również do osób, które pragną rozszerzyć swoją działalność na państwa takie jak Rosja, Ukraina, Kazachstan, Litwa czy też Białoruś. Obawiasz się zmian związanych z wprowadzeniem produktu na rynek Wschodni? Zastanawiasz się czy taki krok faktycznie przysłuży się Twojej firmie? Bez obaw! Wbrew pozorom rynek Wschodni jest nie tylko niezwykle chłonny, ale na dodatek również otwarty na współpracę z przedsiębiorcami z Polski. To właśnie tutaj reklama odzieży i innych rodzajów produktów przynosi naprawdę imponujące efekty!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Decydując się na pozycjonowanie lokalne obejmujące zarówno wybrany region Polski, jak i Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy czy też Kazachstanu jesteś w stanie bez najmniejszego problemu dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów zamieszkujących bądź też przebywających we wskazanej lokalizaji. Tyle jeśli chodzi o teorię. A jak to działa w praktyce? Wyobraźmy sobie następującą sytuację; otóż jesteś w drodze na wakacje i będąc w pobliżu danego miasta postanawiasz zrobić sobie przerwę i zjeść smaczny posiłek w lokalnej restauracji. Naturalnie nie masz pojęcia, gdzie szukać dobrej restauracji w nowym, nieznanym Ci miejscu. Wyciągasz więc telefon i wpisujesz np. „restauracja obiady poznań”. Po chwili na liście wyników pojawią się restauracje zlokalizowane w pobliżu miejsca, w jakim aktualnie się znajdujesz. Na tym właśnie polega pozycjonowanie regionalne.

Co zyskujesz promując się lokalnie?

Zarówno pozycjonowanie w wybranym regionie Polski, jak i pozycjonowanie w Rosji czy też Kazachstanie, na Ukrainie, Białorusi bądź też na Litwie stanowi rodzaj niezwykle efektywnej promocji, która w widoczny sposób przysłuży się do osiągnięcia założonych celów biznesowych. Warto dodać, że nasza firma oferuje zarówno pozycjonowanie w Yandex (czyli wyszukiwarce powszechnie używanej w Rosji), jak i w Google. Jeśli więc interesuje Cię promocja odzieży na Wschodzie, jak i innych produktów, to pozycjonowanie lokalne z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania!